Lumo Stars – een collectie interactieve knuffels
Met hun zachte vacht en grote ogen, worden de Lumo Stars zeker jouw lievelingsknuffels. Deze pluche diertjes zijn niet alleen schattig, maar hebben ook allemaal een eigen persoonlijkheid en naam. Kan je niet kiezen wie jouw favoriet wordt? Spaar ze dan allemaal en dankzij de app wordt spelen met deze knuffels extra leuk! Lees snel verder hoe jij kans maakt op een pakket!





Wat zijn de Lumo Stars?
Noordse dieren leven in een land dat op zijn beurt gevuld is met verblindend licht en mystieke duisternis. De nachtloze nachten van de zomer gaan over in een schemerige herfst en dan in een donkere winter. Glinsterende wateren kristalliseren en vormen een krakende laag sneeuw, terwijl een deken met duizend sterren de hemel bedekt naarmate het jaar vordert.
https://www.lumostars.com
Lumo Stars zijn gebaseerd op het kinderboek Northern Brights en zijn in Finland ontworpen. Deze diertjes nemen je mee in een magische wereld vol met besneeuwde bossen, ijzige landschappen en een betoverende sterrenhemel.
Benieuwd naar wat jouw Lumo Stars zo bijzonder maakt? Download dan de gratis Lumo Stars app en scrol naar jouw knuffel. Heb je jouw knuffel gevonden? Scan dan de QR-code om meer over jouw Lumo Stars te weten te komen! Zodra je de unieke QR code van jouw knuffel hebt gescand ga je een wonderlijke wereld in!
Vergis je dus niet met de Ty Beanie Boo knuffels die er ook in vele dieren en printen en grote ogen te koop zijn. Bij deze knuffels zie je op het naamkaartje al de geboortedatum van het diertje. Maar bij de Lumo Starts ga je er in de app achter komen wanneer je lieveling jarig is! Mijn dochter vond het erg fijn dat ze haar knuffels andere namen kon geven in de app.
Interactieve knuffels met een leuke app






In de app kun je niet alleen voor jouw Lumo Stars zorgen door ze te wekken of rond bedtijd in te stoppen, maar je kunt ook met jouw Lumo Stars spelen! Spring op de trampoline of kom te weten wat de favoriete hobby van jouw knuffel is. Juist zin in een feestje? Ga dan na wanneer jouw Lumo Stars jarig is en voer ze hun lievelingseten. Elke knuffel heeft daarnaast ook nog een interessant weetje over de echte dieren in de natuur. Er zijn verschillende spellen te spelen voor veel vermaak. Educatief en interactief. Geschikt voor uren rollenspellen en een gezellige collectie knuffels naast je bed die heerlijk zacht zijn en prachtige ogen hebben.
Mijn dochter van 9 vind het zelfs nog leuk om mee te spelen en om er via deze weg achter te komen wanneer haar knuffels jarig zijn. Dat ze ze dan ook nog eens een eigen verzonnen naam kan geven maakt het helemaal af. Alsof ze nu hun eigen paspoort hebben.




Naast de pluche knuffels bevat de uitgebreide Lumo Stars collectie ook verzamelfiguurtjes, verrassingseieren, tassen, babyspeelgoed, spelletjes en puzzels. Ideaal om te vragen op de verlanglijstjes voor kinderfeestjes! De lieve knuffels zijn te koop in verschillende formaten zodat je zelfs een familie bij elkaar kunt sparen. Onderaan deze blog vind je een selectie van de vele mogelijkheden. Maar misschien is het tijd om eerst over te gaan op de winactie ?
Mijn dochter kreeg de volgende knuffels, maar dat is geen garantie dat je deze ook kunt winnen, dat houden we nog een beetje geheim!
Winactie Lumo Stars

Van Lumo Stars mag ik ter ere van de verjaardag van mijn dochter een pakket weggeven. Hierin vind je:
- surprise egg
- mini (sleutelhanger formaat)
- classic
- big
- Gefeliciteerd Kristel
Inspiratie Lumo Stars producten

Wat een leuke knuffels. Mijn dochter is helemaal gek op knuffels maar deze kennen we nog niet. We zouden graag een winnen om ook een leuke naam te geven aan de knuffel.
O dit is een leuke actie! Ik doe graag mee voor mijn nichtje die dol is op alles wat knuffelen kan! 🙂
leuk !! dit lijkt me geweldig om ons meisje mee te verrassen!!
Dat zou leuk zijn voor onze kids.
Alsnog van harte gefeliciteerd met je jarige dochter!
Wat een superleuke dieren en naast het intensief knuffelen kan er op de app ook nog gekeken worden. Wij doen graag mee!
Wauw wat maken jullie ons als gezin weer een beetje blij vandaag,jullie heerlijke actie en mooie prijs doet ons weer stralen en jullie motiveren ons om met hart&ziel deze mooie unieke kans met beide handen aan te grijpen en jullie mooi eens aan het grote publiek voor te stellen zodat jullie meer bekendheid krijgen.
Een echte win&win situatie.
voor een jarige job natuurlijk helemaal top, mijn kleindochter maakt hier vast dolgraag kans op
Leuk ik wil graag winnen ik vind het leuk en mooi en schattig
Nog gefeliciteerd met je dochtertje. Wat zijn deze knuffels superschattig. Ik weet zeker dat mijn dochtertje hier heel gelukkig van zou worden. Ik doe graag voor haar mee
Gefeliciteerd nog met je dochter!
Wat zijn deze knuffels lief!!! Die zal mijn dochter geweldig vinden. Doe daarom graag mee.l voor haar.
Gefeliciteerd en ik zou mn kleinkinderen verblijden ermee
Ooohhh die zijn superschattig! Mijn dochters zijn al gek van de TY beanies. Maar deze zijn ook geweldig zeg. Denk dat ze deze ook erg leuk zullen vinden. Ik doe heel graag mee.
Voor onze kleinkinderen zou ik willen winnen
Nog proficiat met je dochter.
Wow wat een gaaf pakket. Lijkt me geweldig voor onze dochters. Jongste is net gestart met zwemles, lijkt me leuk om haar met iets te verrassen. Oudste is laatste tijd wat ziekjes, lijkt me fijn om haar te verrassen met een knuffel die ze bij haar kan hebben op zo’n moment 🙂
Allereerst alvast gefeliciteerd met je dochter 🙂
Ik vier het feestje graag mee voor mijn meisje en laat haar graag verrassen met deze o zo leuke lieve schattige knuffels
Allereerst Proficiat voor je dochter, en na dit wauw pakket gezien te hebben , weet ik zeker ik mijn dochter er super hard mee kan verrassen, dus deze mama gaat kansje wagen en duimen 🍀👩👍❤️
Wat is dat leuk voor de kleinkinderen, wat zouden ze enthousiast hier mee spelen
Wat zijn ze leuk!! Mijn dochter (in februari 11 geworden en al 2x het vieren van haar verjaardag moeten uitstellen vanwege corona in ons gezin) is ook gek op de Ty beanie boo’s. Ik weet zeker dat ze een gat in de lucht zou springen met zo’n schatje!!
Gefeliciteerd met je dochter. Ik doe graag mee voor onze dochter. Die zou dit geweldig vinden
Natuurlijk willen wij met deze actie meedoen!! Super vet! Mijn dochter is helemaal weg van glitterpoogjes… ze zijn meer dan welkom… en ook nog eens die spellen erbij.. HEERLIJK…
Zou zo leuk zijn voor Mila, mijn kleindochtertje.
Hier maak ik mijn kleindochter heel heel blij mee.
Ik volg bloglovin , maar heb om privéredenen geen andere Social Media.
Hoop mee te mogen loten.
Ik doe graag mee voor mijn dochter; die zal dit fantastisch vinden. ik volg uiteraard via FB en IG.
Allereerst nog gefeliciteerd met je dochters verjaardag. Mijn dochter is dol op knuffels en een echte knuffelkont. Ze houdt ook erg van verrassingen, zo’n surprise egg is wel iets voor haar, het proberen waard!
Nog van harte gefeliciteerd met de verjaardag van je dochter.
Wat een leuke knuffels , ik zou mijn jongste kleinkind er graag blij mee maken
Van harte gefeliciteerd met de verjaardag van je dochter. Onze kleindochter viert ook haar verjaardag. Hopelijk mogen we haar verrassen met een extra cadeau
Zou ze dan misschien niet meer bang zijn ‘snachts.. met deze zachte,lieve knuffels om haar heen?
Mijn dochter en ik doen graag een poging! Kan ze overdag lekker in haar rollenspel opgaan en snachts (hopelijk?!) Lekker slapen 🙈💕
hier zou mijn dochter enorm blij van worden en ze is bijna jarig.
Mijn zoontje Bart is gek op alles wat schattig is en dan met name dit soort knuffeltjes met grote ogen. Ik maak heel graag kans hem met dit geweldige pakket te mogen verrassen! 🤗💕🧸🎁🤞🏼🍀
Doe heel graag mee aan deze leuke actie wat een schattige knuffels, geweldig voor mijn dochter.
Dit vindt onze grote kleine meid helemaal het einde! Ik doe mee.
erg leuk om mijn nichtje mee te verrassen
Over een tijdje hebben wij een trouwerij waar ook 2 kinderen bij horen. Hoe leuk zou het zijn als zij net als de ouders ook verwend worden. Ik doe graag voor hen mee aan deze super leuke actie.
Gefeliciteerd met de verjaardag van je dochtertje, leuk deze winactie, doe mee voor mijn kleine neefje die ik graag wil verrassen met een leuk knuffelpakket.
ik doe graag mee voor onze kleine Nicky
Gefeliciteerd met je dochter! En wat lief dat jullie trakteren op zo’n leuk Lumo Stars pakket. Daar kan ik mijn dochter héél blij mee maken.
Wauw, dit zou ik heel graag willen winnen voor mijn dochtertjes. Zullen ze geweldig vinden!
Gefeliciteerd met je dochter.
Ik doe graag mee met deze winactie.
Van harte gefeliciteerd met jouw dochter! Hoera! Wat een enthousiast meisje!
Mijn kleindochter wordt over twee weken geopereerd en zij vraagt aan oma een lieve knuffel maar deze knuffels ‘LUMO STARS ‘ met naam zijn natuurlijk nog veel leuker en ook al ben ik 83 jaar ik hoop toch dat ik mee mag doen ook al volg ik alleen af en toe FB. Ik lijk nu net een klein meisje en wordt ook fan van deze LUMO Stars!
Ik doe graag mee voor mijn dochter Jasmijn (5). Zij zou dit erg leuk vinden!
Voor mijn jarige nichtje loot ik graag mee.
Leuk hoor, ik doe graag mee voor mijn oppas meisje
Gefeliciteerd met je dochter. Ik doe graag mee voor Florisje❤️
Heel erg leuk, ik doe graag mee
Wat een schattige knuffels 🧸 leuk voor mijn nichtje Livia
leuk ik wil graag winnen
dit zou echt superleuk zijn voor mijn dochter, ik loot graag mee voor deze prachtige knuffels!
Ohhhh dit is dat ei waar ik je pas al n pb over stuurde toch? Geweldig voor mijn dochter dus! Die word er helemaal wild van! Ik doe dus heel graag mee met de actie! Ik ga duimen! Enne, gefeliciteerd met jou dochter!
Ohhh….dat is erg leuk voor mijn dochtertje Sam 😊😊, ik doe erg graag voor haar mee 🧡💛💚 Groetjes Anneliese de Waal
zo lief hier wil ik graag een klein meisje mee verrassen voor haar verjaardag
Gefeliciteert met uw dochter!
ik wil het graag winnen omdat ik die knuffeltjes super leuk vind!
Hartelijk gefeliciteerd met je dochtertje !! Ik doe heel graag mee aan deze super leuke winactie mijn dochter Alisha ze is nu 8 maanden , ze vind knuffel heel erg leuk ik heb op haar kamer 2 planken tegen de muur met allemaal knuffels als ze wakker word wil ze daar eerst kijken en 1tje pakken om mee te spelen dus ik doe heel graag mee voor mijn dochtertje !!
Ik doe graag mee voor mijn knuffel liefhebbers. Bij ons verkopen ze deze lieverds bij de primera. Zo’n boom om ze in te laten wonen lijkt me ook super leuk. Ze hebben zulke schattige oogjes.
Het is voor mijn dochter. Ze heeft net heel veel spullen weggegeven aan vluchtelingen, dus ze heeft wel iets verdiend. Bovendien is ze gek op ‘glitteroogjes’.
Wat leuk; dit zal onze elise superleuk vinden, ik doe graag voor haar mee en volg via IG/FB/Pinterest
Ik maak graag kans voor mijn meiden.
Prachtig voor mijn eigen lieve knuffels. Die worden hier ook blij van.
Jaa super leuk ik doe graag mee voor onze dochter die zo dol is op knuffels
Wat een leuke vrolijke knuffels! Waag graag een gokje voor onze kindjes
Super gaaf ik doe graag mee voor onze dochter die ook net jarig is geweest 🙂